نسخه دسکتاپ

خدمات صرافی تهران


   به سبب اهمیت فوق العاده فعالیت های صرافی که از نوع مالی  می باشند ، ارائه خدمات بی نقص و مطلوب نیازمند تعهد، تخصص و تجربه در تمامی زمینه های خدماتی صرافی می باشد تا ضمن حفظ تمام و کمال منافع مشتریان و جلب رضایت آنان موجب ارتقاء جایگاه اعتباری و شغلی گردد. بر این اساس مدیریت صرافی تهران با تجربه 2 دهه فعالیت در حوزه صرافی با جذب نیروهای متعهد و مجرب و آموزش تخصصی و نظارت کامل و بی وقفه بر فعالیت یکایک پرسنل و توجیه آنها مبنی بر اولویت قرار دادن رضایتمندی مشتریان که از ملزومات رسیدن به اهداف صرافی می باشد به همراه کلیه عوامل این مجموعه تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا خدماتی شایسته به هم میهنان عزیز داشته باشند .


1. خرید و فروش انواع سکه های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران توسط کارشناسان مجرب و متخصص.

همچنین کلیه سکه ها پس از کارشناسی دقیق و تشخیص اصل بودن (بانکی)، با ضمانت در وکیوم هایی با نام و نشان صرافی تهران به همراه هولوگرام ویژه و مهر برجسته ارائه میگردد.


2. کارشناسی تخصصی و خرید و فروش سکه های یادبود که بنا به مناسبت ها در دوره های مختلف توسط بانک مرکزی ضرب شده است.


3. خرید و فروش انواع ارزهای رایج و معتبر جهان با اولویت ارائه بهترین قیمت انجام می شود، همچنین پرینت سریال ارزهای دلار آمریکا ،یورو، پوند انگلیس ، دینار عراق ، لیر ترکیه و یوان چین به هنگام فروش تحویل مشتریان محترم میگردد.


4. ارسال حوالجات ارزی به تمامی بانک های معتبر جهان و واریز به حساب های حقیقی ( شخص ) یا حقوقی ( شرکت ) در سریع ترین زمان ممکن با حداقل کارمزد توسط پرسنل مجرب و آشنا به قوانین مالی و بانکی مختلف در اغلب کشورهای جهان.


5. دریافت حوالجات ارزی توسط اعلام رسمی حساب های بانکی صرافی در خارج از کشور و پرداخت ریالی آن در ایران به مشتریان.


6. ارسال حوالجات دلار و یورو واریز به حساب بانکی ویژه مبالغ کم، جهت پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های بین المللی، هزینه دانشگاه،خوابگاه دانشجویی،هتل و ارائه مقالات علمی.


7. ارسـال  حوالجات  سـریع  و آسان ویـژه مـبالغ کـم  و بدون نیـاز به  شـماره  حسـاب بانـکی در خـارج از کشــور به  خصـوص  گردشگران  و دانشجویان  از طریق سـیستم های وسـترن یونیون Western Union  ، ریا Ria ، مانی گرام  Money Gram و مانی اکسپرس Money Xpress که در اغلب شهرهای کوچک و بزرگ جهان دارای شعبه جهت تحویل ارز هستند.


8. ارسال حوالجات تحویل روز و دستی با کارمزد کم به بیشتر شهرهای مهم جهان به صورت دلار، یورو یا ارز محلی از طریق کارگزاران معتبر این صرافی، که در ذیل آورده شده اند .


کشور ترکیه : شهرهای استانبول،آنکارا،ازمیر،آنتالیا،آدنا،آنتپ
کشور امارات: شهر دبی
کشور عراق: شهرهای بغداد ، نجف ، کربلا ، اربیل ، سلیمانیه
کشور مالزی: کوالالامپور
کشور آلمان: شهرهای برلین ، هامبورگ ، فراکفورت
کشور کانادا : شهرهای تورنتو،ونکوور
کشور آمریکا : شهرهای نیویورک،لس آنجلس
کشور انگلیس : شهر لندن
کشور هلند : آمستردام
کشور چین : شهرهای پکن،اورومچی
کشور هند : بمبئی
کشور افغانستان : کابل
کشور آذربایجان : باکو
کشور ارمنستان : ایروان
کشور روسیه : مسکو
کشور استرالیا : شهرهای سیدنی،ملبورن
کشور ارمنستان : شهر ایروان 
کشور سوئد : شهرهای استکهلم و یوتبری ( گوتنبرگ )
کشور لبنان : شهر بیروت
 

شایان ذکر است به هنگام انجام تمامی معاملات، شامل خرید و فروش ارز و مسکوکات طلا و یا هر نوع خدمات حوالجات ارزی ، فاکتور رسمی ممهور به مهر و امضاء این شرکت ارائه می گردد.

 

 

 

رضایت شما ، اعتبار و افتخار ماست